THE PANDORA DIRECTIVE - TEX MURPHY 2

More
03 Φεβ 2005 11:46 #3934 by panagios
THE PANDORA DIRECTIVE - TEX MURPHY 2 was created by panagios
... και οι ελπίδες μας υλοποιήθηκαν. Το κορυφαίο του είδους του παιχνίδι (κατά τον γράφοντα) με ποικοίλους γρίφους και πανέμορφη υπόθεση, κατάφερε να μας κάνει να δεθούμε με τον ποιό άχρηστο τύπο του μέλλοντος και να ενδιαφερόμαστε για την επιλογή των πράξεων μας και των διαλόγων μας !!!! ακόμα-ακόμα.

βαθμολογία 7,5/10

Please Σύνδεση or Create an account to join the conversation.

More
03 Φεβ 2005 13:35 #3940 by Elessar
Replied by Elessar on topic THE PANDORA DIRECTIVE - TEX MURPHY 2
Προσωπικά μιλώντας πάντα, το καλύτερο adventure όλων των εποχών. Ότι και να πώ θα είναι λίγο οπότε και περιορίζομαι στον να προσκυνήσω το μεγαλείο του


6/5

[όχι δεν είναι λάθος]

Προβοκάτορας της αντβεντσουροαριστεράς

Please Σύνδεση or Create an account to join the conversation.

More
30 Ιουλ 2005 04:00 #5559 by ManOfSorrows
Replied by ManOfSorrows on topic THE PANDORA DIRECTIVE - TEX MURPHY 2
Τι να πω ρε παιδια για το Ε-Π-Ο-Σ!!!!!;;;;!!!! Ότι το έπαιξα 7 φορές μέσα σε 3 χρόνια και ευχαρίστως θα το έπαιζα άλλες 107; Οτι με κορόιδευαν οι φίλοι μου στο σχολείο γιατί μιλούσα μόνο για αυτό; Αρρώστια λέμε!! Τι να πρωτοθυμηθώ; Τις ανατριχίλες στην αναμέτρηση με το alien στην στρατιωτική βάση; Την στεναχώρια μου στην σκηνή που τα πίνει ο -κατεστραμένος- Tex; Το σενάριο από "άλλο πλανήτη"; Τις γκάφες του Tex; Αν πάθει κάτι η κόπια μου απλά θα πέσω σε κατάθλιψη! Γίνομαι γραφικός; Ας γίνομαι! Φαινομαί για τρελός; Ναι,είμαι! Αρρώστια λέμε!!!!!!!

Φερτε πίσω τον Τex ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!

Tex Murphy is back!

Please Σύνδεση or Create an account to join the conversation.

Powered by Kunena Forum