GRIM FANDANGO - remastered scenario

More
02 Φεβ 2015 12:07 #45599 by Elessar
Replied by Elessar on topic Re: GRIM FANDANGO - remastered scenario

Praetorian wrote: Σε σχετική σημείωση, ελπίζω γενικότερα αυτά τα περι "αντίπαλων sites" να μην τα πιστεύουν όσοι τα γράφουν.

Από το πουθενά δημιουργείται πολύ κακό κλίμα.


Αυτό ακριβώς φίλε μου, επ'ουδενί δεν είμαστε "αντίπαλοι" με κανέναν - υπηρετούμε όλοι κάτι που αγαπάμε :)

Προβοκάτορας της αντβεντσουροαριστεράς

Please Σύνδεση or Create an account to join the conversation.

More
02 Φεβ 2015 15:14 #45600 by manos426f
Replied by manos426f on topic Re: GRIM FANDANGO - remastered scenario

Praetorian wrote: ελπίζω γενικότερα αυτά τα περι "αντίπαλων sites" να μην τα πιστεύουν όσοι τα γράφουν.


Eσύ μπορεί να το ελπίζεις, η πραγματικότητα όμως είναι ότι δυστυχώς τα πιστεύουν και τα παραπιστεύουν...

www.Ragequit.gr - Aποκλειστικά αφιερωμένο στο PC software και hardware

Please Σύνδεση or Create an account to join the conversation.

More
03 Φεβ 2015 02:14 #45612 by maladroid
Replied by maladroid on topic Re: GRIM FANDANGO - remastered scenario
Για μένα το θλιβερό της όλης ιστορίας δεν είναι μόνο οι -επαναλαμβανόμενες- πρακτικές κουτοπονηριάς και αυταρχισμού που απαντώνται στο εν λόγω site (ενδεχομένως και σε άλλα, εκεί πάντως τα έχω παρατηρήσει πολλάκις και μέσω facebook) αλλά ότι βρίσκονται ακόμα άτομα που υπερασπίζονται τέτοιες φαιδρότητες με σχόλια τύπου "Αφήστε ρε ήσυχη την κοπέλα, αρκουδέηδες! Μια χαρά τα λες κούκλα μου, συνέχισε έτσι!".

No good deed goes unpunished

Please Σύνδεση or Create an account to join the conversation.

More
03 Φεβ 2015 08:50 #45613 by crocark
Replied by crocark on topic Re: GRIM FANDANGO - remastered scenario
:x
:evil:
Μη δεις εσύ άνθρωπο να χαίρεται. Ή ας χαίρεται αρκεί να μη σου θίξουν τον Τιμ και τ' αγαπημένα σου παιχνίδια. Λες κι είναι πιο σημαντικό ένα παλιοπαίχνιδο από τις μεταξύ μας σχέσεις. Πάω στοίχημα ότι και τον Τιμ να ρωτούσες θα σου έλεγε πως μακάρι το παιχνίδι του να ήταν αφορμή για να έρθουν δυο άνθρωποι πιο κοντά ... Ύστερα εσείς λέτε ότι είναι τέχνη (όχι εγώ). Και στις συναυλίες γιατί δεν έχουν διαζώματα θηλέων - αρρένων; Στο σινεμά γιατί σβήνουν τα φώτα; Ε, άσε μας να εξελίξουμε το είδος από μοναχικό σπορ σε επίκεντρο σύζευξης ψυχών ...

ΑΠΟ ΤΟΥ ΗΛΙΟΥ ΜΕΤΑΣΤΗΘΙ

Please Σύνδεση or Create an account to join the conversation.

  • Constantine_R
  • Constantine_R's Avatar Topic Author
  • Offline
  • Voodoo Priest
  • Voodoo Priest
More
16 Φεβ 2015 20:19 #45809 by Constantine_R
Replied by Constantine_R on topic Re: GRIM FANDANGO - remastered scenario
To GOG διοργανώνει fan art διαγωνισμό με θέμα το Grim και τα αποτελέσματα είναι εντυπωσιακά!
.
.
.
έβαλα link που παραπέμπει στο facebook αλλά δεν θέλει να δουλέψει. Μπορείτε να τις δείτε στην σελίδα τους. :)

“You know, the very powerful and the very stupid have one thing in common. They don’t alter their views to fit the facts. They alter the facts to fit their views.”

Please Σύνδεση or Create an account to join the conversation.

Powered by Kunena Forum