ΑΝΚΗ Heart Of Osiris

  • giovanna
  • giovanna's Avatar Topic Author
  • Offline
  • Adventure's Advocate
  • Adventure's Advocate
More
31 Μάι 2007 18:44 #16198 by giovanna
ΑΝΚΗ Heart Of Osiris was created by giovanna
Ξέρει κανείς πως μπορώ να κάνω τον Assil να περπατάει πιό γρήγορα, οχι να τρέχει αυτό το ξέρω, γιατί γενικά σ έ ρ ν ε τ α ι το παλληκάρι :shock:

Please Σύνδεση or Create an account to join the conversation.

  • Visitor
  • Visitor
31 Μάι 2007 19:59 #16199 by
Replied by on topic ΑΝΚΗ Heart Of Osiris
Αυτό το πρόβλημα υπήρχε και στο πρώτο μέρος της σειράς αλλά δεν νομίζω ότι είναι και ΤΟ πρόβλημα για το συγκεκριμένο παιχνίδι. Αλήθεια τι λέει ως παίγνιο; Σαν το πρώτο ή καλύτερο;

Please Σύνδεση or Create an account to join the conversation.

  • giovanna
  • giovanna's Avatar Topic Author
  • Offline
  • Adventure's Advocate
  • Adventure's Advocate
More
01 Ιουν 2007 18:56 #16203 by giovanna
Replied by giovanna on topic ΑΝΚΗ Heart Of Osiris
Κ α λ ύ τ ε ρ ο!!!!! Γέλιο πολύ, τέλεια γραφικά. Το κακό με την αργή κίνηση και τον κακό συγχρονισμό των διαλόγων, τελειώνουν οι ομιλίες και εσύ συνεχίζεις να βλέπεις τους ήρωες να κινούναι τα χείλη τους για πολλά μα πολλά λεπτα ακόμη.

Αλλά σε όποιον άρεσε το πρώτο θα του αρέσει και το δεύτερο, μην ξεχνάς ότι πρωταγωνιστούν οι περισσότεροι ήρωες του πρώτου. 8)

Please Σύνδεση or Create an account to join the conversation.

More
01 Ιουν 2007 19:33 #16204 by Elessar
Replied by Elessar on topic ΑΝΚΗ Heart Of Osiris
Απ' ότι έχω καταλάβει το HoO είναι απλά μία εμπλουτισμένη έκδοση του πρώτου Ankh. Ισχύει αυτό;

Προβοκάτορας της αντβεντσουροαριστεράς

Please Σύνδεση or Create an account to join the conversation.

  • giovanna
  • giovanna's Avatar Topic Author
  • Offline
  • Adventure's Advocate
  • Adventure's Advocate
More
02 Ιουν 2007 19:58 #16214 by giovanna
Replied by giovanna on topic ΑΝΚΗ Heart Of Osiris
Οχι. Τελείως διαφορετικό σενάριο αυτήν την φορά. Εχουν κλέψει τον σταυρό ANKH του Assil και αυτός πρέπει να τον βρει και να τον πάρει πίσω με καθε θυσία.

Αυτό που λές εσύ είναι μια Gold έκδοση του πρώτου παιγνιδιού που όντως ναι είναι εμπλουτισμένη με περισσότερες σκηνές. Και εγώ έτσι να ρωτήσω κάτι, γιατί να αγοράσεις μια Gold έκδοση απο την στιγμή που έχεις παίξει το παιγνίδι, για μερικές σκηνές παραπάνω να πληρώσεις 40?. Δεν λέει!! :?

Please Σύνδεση or Create an account to join the conversation.

Powered by Kunena Forum