Planescape Torment ..

  • agrimi78
  • Topic Author
  • Offline
  • Elite Member
  • Elite Member
More
25 Σεπ 2008 09:15 #21234 by agrimi78
Planescape Torment .. was created by agrimi78
Αποφάσισα να ξαναπαίξω μετά απο χρόνια αυτό το αξέχαστο crpg. Το παιχνίδι ως τώρα (είμαι κανένα 5ωρο απο την αρχή) παίζει τέλεια στα xp και μάλιστα λόγω των χαμηλών του απαιτήσεων σε σχέση με τα σημερινά pc "πετάει" στην κυριολεξία στα loading κτλπ.

Μην ξεχάσετε μόνο μα κάνετε iso τα cd και να το παίξετε με το daemon tools γιατί θα βαρεθείτε να αλλάζετε cd στο drive.

Πραγματικά είχα πολύ καιρό να παίξω τέτοιο game οι συζητήσεις και οι περιγραφές είναι είναι το κάτι άλλο, προσεγγίζει παρα πολύ την ανάγνωση ενός καλού βιβλίου. Αυτα..

Please Σύνδεση or Create an account to join the conversation.

More
25 Σεπ 2008 10:26 #21235 by Elessar
Replied by Elessar on topic Planescape Torment ..
Σίγουρα δεν είναι adventure αλλά είναι από τα καλύτερα παιχνίδια που έχω παίξει ποτέ, τα συναισθήματα που γεννά είναι απίστευτα.

Προβοκάτορας της αντβεντσουροαριστεράς

Please Σύνδεση or Create an account to join the conversation.

More
25 Σεπ 2008 20:40 #21257 by manos426f
Replied by manos426f on topic Planescape Torment ..
Πραγματικά αξίζει να αναφέρω ότι το παιχνίδι αυτό το αγόρασα ΑΥΘΕΝΤΙΚΟΤΑΤΟ (used,αλλά σε άψογη κατάσταση!) για έναν φίλο μου,ως μέρος ενός μεγάλου πακέτου παιχνιδιών που αγόρασα από τον συγκεκριμμένο Έλληνα πωλητή,έναντι.....3 ευρώ !!!
Ναι,καλά διαβάσατε,3 ευρώ..!
Περιττό να σας πω ότι ο φίλος μου τρελάθηκε από τη χαρά του !

www.Ragequit.gr - Aποκλειστικά αφιερωμένο στο PC software και hardware

Please Σύνδεση or Create an account to join the conversation.

  • Visitor
  • Visitor
07 Απρ 2010 13:13 #27364 by
Replied by on topic Re: Planescape Torment ..
Το Planescape δεν υπάρχει απλά.Απίστευτο παιχνίδι.Ανατριχιάζω και μόνο που το θυμάμαι.Χμμ λέτε να το ξαναρχίσω?Ε ναί λοιπόν θα το ξαναρχίσω μόλις τελειώσω το ff13 :lol:

Please Σύνδεση or Create an account to join the conversation.

Powered by Kunena Forum